Система складатиметься з 200 камер.

На українсько-польському кордоні між населеними пунктами Медика і Корчова встановлять “розумну” систему моніторингу, повідомило Польське радіо.

На периметричну систему контролю у Прикарпатському воєводстві виділять понад 5 млн євро. За словами, коменданта Бескидського відділу прикордонної служби Роберта Рогоза, це буде найдовший відрізок кордону з подібною системою моніторингу.

Спорудження системи, яка складатиметься з 200 камер, планують закінчити у наступному році. Це допоможе покращити управління кордоном

“Ми створюємо своєрідний бар’єр, невидимий для людини. Після кожного входу в зону, яку ця система буде контролювати, спрацює сигнал тривоги. Його будуть перевіряти в оперативному центрі і там ухвалювати рішення, чи починаємо ми діяти, якщо насправді порушена державний кордон “, – зазначив він.

Як повідомлялося, у Польщі працює понад мільйон заробітчан, з яких із України – майже 900 тисяч людей. Про це повідомили в департаменті економічного аналізу Нацбанку Польщі. Громадяни України, які працюють в Польщі, щорічно надсилають додому майже 5 мільярдів євро.

Залишити відповідь

Required fields are marked *